نرم افزار حسابداری سپینود 984 views

نرم افزار حسابداری سپینود دارای بخش های مختلفی است که عبارتند از

۱- بخش مالی

۲- بخش انبارداری و حسابداری انبار

۴- بخش بازرگانی و فروش

۵- بخش منابع انسانی و حقوق و دستمزد

۶ – بخش تولید و بهای تمام شده

۷ – بخش اتوماسیون اداری و BPMS

 

بخش مالی شامل چهار زیر سیستم است که عبارتند از حسابداری مالی ، خزانه داری ، دارایی ثابت و در نهایت صورت های مالی

بخش مالی کلیه امکانات مربوط به نیازهای مالی یک شرکت را دارا می باشد. در این بخش چهار زیر سیستم وجود دارد که عبارتند از :

نرم افزار حسابداری مالی

نرم افزار حسابداری مالی که قبلا به عنوان دفتر داری شناخته می شد عبارتست از قسمت کدینگ حسابداری و عملیات مربوط به ثبت و اصلاح سند حسابداری به علاوه گزارشات مالی مانند ترازنامه و دفاتر کل و معین و گزارشات تفضیلی

 

نرم افزار خزانه داری

نرم افزار خزانه داری شامل عملیات دریافت و پرداخت و عملیات چک می باشد. کلیه موارد مربوط به نقدینگی باید در این قسمت ثبت و گزارش شود.

 

بخش انبار و حسابداری انبار

کلیه موارد مربوط به تعریف کالاها و گروهبندی کردن آنها و ورود و خروج کالا به انبار و گزارشات مربوط به موجودی کالا و کاردکس کالا در این بخش است.

 

بخش بازرگانی و فروش

شامل زیر سیستم های مشتریان و فروش ، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، خدمات پس از فروش و توزیع و پخش می باشد.

سیستم مشتریان و فروش شامل کلیه امکانات فروش می باشد. این قسمت دارای تواناییهای بالایی می باشد که نمی توان در این مطالب مختصر دکر کرد. ولی به طور اجمال می توان به قسمت های مربوط به مشتریان و گروه بندی آنها، بازاریابها و واسط های فروش ، عوامل تاثیر گذار در فاکتور مانند تخفیف و اضافات ، پیش فاکتور و سفارش کالا و فاکتور فروش و برگشت از فروش اشاره کرد. گزارشات متنوع و تنظیمات سند اتوماتیک دست کاربر را از هر لحاظ باز گذاشته و کاربر به راحتی می تواند سیستم های متنوع فروش را با آن پیاده سازی نماید. از موارد دیگر این سیستم امکان قسط بندی کردن مبلغ فاکتور ، ارتباط تنگاتنگ با خزانه داری برای تعیین مانده حساب مشتریان و هشدار سررسید بدهی مشتریان را می توان نام برد. هنگام ورود به سیستم می توان تنظیم کرد که مشتریان بدهکاری که موعد پرداخت وجه آنها گذشته است را هشدار دهد.

Apply for this job
Share this job
شرکت پارسیان مهر آپادانا

مقایسه و انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری

ما در این سایت لیست نرم افزار های حسابداری موجود در بازار را گردآوری می کنیم تا به بازدید کنندگان خود کمک کنیم تا نرم افزارهای حسابداری را با هم مقایسه کرده و بهترین نرم افزار حسابداری را برای کسب و کار خود انتخاب کنند.

تماس با ما

برای تماس با ما با شماره تلگرام در ارتباط باشید:
09212822359

NEWSLETTER