درباره ما

ما چکار می کنیم؟

انتخاب نرم افزار حسابداری مناسب بسیار سخت و پیچیده است و حتی پس از کارشناسی های فراوان بازهم شک و تردیدهایی وجود دارند. اطلاعات نرم افزارهای تولید داخل نیز، بسیار پراکنده هستند.

گروه مشاوره accsoft ، با گردآوری اطلاعات نرم افزارهای حسابداری مختلف، محیطی را فراهم می آورد تا مطالعه، مقایسه، تصمیم گیری و انتخاب نرم افزار حسابداری را برای شما راحت کند. گروه مشاوره accsoft، چیزی را به شما نمی فروشد، فقط اطلاعات لازم برای انتخاب را در اختیار شما قرار می دهد. اطلاعاتی که سازندگان نرم افزار، در اختیار ما قرار داده اند.

 

نرم افزار حسابداری مناسب را چگونه انتخاب می کنید؟

برنامه نویسان و توسعه دهندگان تاکنون هزاران نرم افزار متنوع برای کاربردهای مختلف طراحی و آماده کرده اند. اما؛

  • شما کدامیک را باید انتخاب و تهیه کنید؟
  • کدامیک با نیازها و بودجه شما تناسب بهتری دارد؟
  • کدام نرم افزار حسابداری ، امکانات لازم برای موسسه، سازمان یا حتی خود شما را بهتر فراهم می کند؟

فرآیند انتخاب یک نرم افزار حسابداری مناسب برای استفاده در یک سازمان یا موسسه، بسیار سخت و انتخاب دقیقی نیاز دارد. اگر شما در زمینه موارد فنی و تکنیکی سررشته و تخصصی نداشته باشید، این انتخاب به مراتب دشوارتر و سخت تر خواهد بود.

گروه مشاوره accsoft چگونه به شما کمک می کند؟

accsoft، به شما کمک می کند تا نیازهای خود را با امکانات ارائه شده در هر نرم افزار حسابداری بسنجید، نرم افزارهای مختلف را با یکدیگر مقایسه جامع کنید و در نهایت بتوانید به راحتی و با اطمینان کامل نرم افزار مناسب خود را انتخاب کنید. ما، چیزی را به شما نمی فروشیم، فقط اطلاعات لازم برای انتخاب را در اختیار شما قرار می دهیم. این اطلاعات از سوی تولید کننده نرم افزار، در اختیار accsoft قرار گرفته اند، تا شما بتوانید با اطمینان بیشتر انتخاب کنید. برای شروع، ابتدا مشخص کنید که نرم افزار حسابداری موردنیاز شما باید دارای چه امکاناتی باشد و سپس در سایت به دنبال نرم افزاری باشید که امکانات مد نظر شما را دارا باشد.

اگر تولیدکننده نرم افزار هستید؛

تعداد تولید کنندگان نرم افزار در ایران، روز به روز در حال افزایش است. از سوی دیگر تعدد نرم افزارها نیز به شدت در حال گسترش است. در چنین فضایی، معرفی محصولات نرم افزاری تولید شده توسط شما به شدت به موفقیت شما گره خورده است. اینترنت به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای ارائه مورد استفاده همگان قرار می گیرد ولی آیا نرم افزار حسابداری شما به درستی معرفی می شود ؟ آیا ویژگی ها و ارزشهای نرم افزار شما تحت تاثیر طراحی ضعیف صفحات وب سایت و یا رتبه پایین سایت در نتایج جستجو قرار گرفته است؟ هر ساله تولید کنندگان نرم افزار هزینه بسیار زیادی را متحمل می شوند تا رتبه سایت خود در موتورهای جستجو و همچنین طراحی سایت خود را بهبود بخشند تا بتوانند به طور موثرتر و بهتر محصولات نرم افزاری خود را عرضه کنند. accsoft، با فراهم آوردن محیطی کاملا کاربردی، ساده و یکسان چنین امکاناتی را به صورت کاملا رایگان برای شما فراهم می کند. در accsoft، که به عنوان یک پورتال نرم افزاری فعالیت می کند، شما با وارد کردن اطلاعات و امکانات نرم افزار خود به صورت تفکیک شده، این امکان را به خریداران می دهید تا بتوانند مقایسه و مطالعه بهتری از امکانات نرم افزار حسابداری شما داشته باشند. از سوی دیگر نیز خریداران با مطالعه و مقایسه بهتر می توانند سریعتر و مطمئن تر تصمیم بگیرند و اقدام به خرید نرم افزار شما کنند. بدین صورت خریداران رضایت بیشتری خواهند داشت و فضای کسب و کار در این رشته نیز رونق بهتری خواهد گرفت. ضمن آنکه مطالعه و رقابت بین محصولات نرم افزاری مختلف نیز رشد خواهد یافت.

مقایسه و انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری

ما در این سایت لیست نرم افزار های حسابداری موجود در بازار را گردآوری می کنیم تا به بازدید کنندگان خود کمک کنیم تا نرم افزارهای حسابداری را با هم مقایسه کرده و بهترین نرم افزار حسابداری را برای کسب و کار خود انتخاب کنند.

تماس با ما

برای تماس با ما با شماره تلگرام در ارتباط باشید:
09212822359

NEWSLETTER